piątek, 26 kwietnia, 2024
3 główne wskazania do przeprowadzania zabiegów z użyciem Princess Filler

Mezoterapia igłowa stanowi obecnie jeden z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych. Profesjonalny gabinet specjalistyczny powinien korzystać z najwyższej jakości produktów, celem zapewnienia satysfakcjonujących efektów zabiegu. Marka, na którą warto w tym miejscu zwrócić szczególną uwagę, to Princess, posiadająca w swojej ofercie wyselekcjonowane wypełniacze HA. Do jakich celów można zastosować preparaty stworzone w austriackim laboratorium?

Jakie preparaty proponuje Princess?

W bogatej ofercie producenta można wyróżnić preparaty przeznaczone do walki z oznakami starzenia się skóry. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, stworzone przez Princess wypełniacze HA wyróżniają się nie tylko łatwą aplikacją, ale również doskonałą jakością efektów po wstrzyknięciu. Jednocześnie produkty austriackiej marki nie wywołują efektu sztucznego wygładzenia skóry.

Marka Princess proponuje preparaty przygotowane do konkretnego rodzaju zabiegów. Jednym z popularniejszych produktów jest Princess Volume, dedykowany pacjentom od 25. roku życia. Preparat skutecznie usuwa oznaki starzenia się skóry, a także niweluje przebarwienia i wyrównuje koloryt skóry. Kolejnym rozpoznawalnych preparatem producenta jest Princess Rich, gwarantujący efekt nawilżonej i rozpromienionej skóry przez około 10 miesięcy. Wśród wypełniaczy cieszących się największym zainteresowaniem wśród salonów kosmetycznych jest również Princess Filler.

Princess Filler – dlaczego warto z niego skorzystać?

Preparat został stworzony z myślą o skórze wymagającej nawilżenia, z widocznymi przebarwieniami czy niedoskonałościami. Filler wyróżnia się formą sprężystego żelu, dzięki czemu jego aplikacja przebiega zaskakująco łatwo. W składzie produktu znajduje się kwas hialuronowy w stężeniu 23 mg/ml. Dzięki temu preparat może zostać zastosowany do zabiegów mezoterapii związanych z korekcją okolic ust. Prawidłowa iniekcja gwarantuje również naturalny efekt objętości warg, a także poprawę kolorytu. Warto mieć na względzie, iż kwas hialuronowy zawarty w Princess Filler gwarantuje spektakularne efekty również na innych częściach twarzy.

Kiedy należy stosować preparat Pricness Filler?

Stosowanie wypełniacza HA producenta Princess jest dedykowane pacjentom w różnym wieku. Do najczęstszych wskazań związanych ze stosowaniem kwasu hialuronowego w formie Filler należą:

  • widoczne blizny i przebarwienia spowodowane przejściem choroby trądzikowej,
  • wczesne oraz postępujące oznaki starzenia,
  • zmęczona, odwodniona skóra twarzy lub konkretnej okolicy.

Prawidłowe zastosowanie preparatu z kwasem hialuronowym gwarantuje pacjentowi nie tylko efekt rozświetlenia. Substancja o wielopłaszczyznowym działaniu stymuluje do produkcji kolagenu, co przyczynia się do długotrwałego efektu redukcji zmarszczek i fałd. Dobrej jakości wypełniacz HA może przyczynić się również do wyrównania owalu twarzy, jak również do wzmocnienia struktury skóry u starszych pacjentów. Prowadząc profesjonalną klinikę zabiegów estetycznych, warto więc zainwestować w preparaty z kwasem hialuronowym jakości premium.