wtorek, 23 kwietnia, 2024
Pakiet korzyści, poczuj się jak klient VIP we współpracy z salonem samochodowym w Warszawie

Korzystanie z oferty salonu Skody Warszawa, wiąże się z szeregiem dodatkowych korzyści. Dzięki temu każdy klient może poczuć się naprawdę wyjątkowo. Przede wszystkim trafia się pod opiekę profesjonalnej obsługi, która najlepiej potrafi doradzić oraz indywidualnie dopasować poszczególne usługi. Kto może zostać takim klientem? Każda osoba, która dokonała zakupu nowego auta oraz używanego auta od dealera Skody Warszawa. Na jakiego rodzaju korzyści można liczyć?

Zadbaj o swój pojazd

Kontrola oraz uzupełnianie płynów eksploatacyjnych, jest fundamentem sprawnego funkcjonowania każdego pojazdu. To właśnie odpowiednia ilość poszczególnych płynów gwarantuje odpowiednie hamowanie, chłodzenie oraz bezpieczną jazdę. Salon Skoda Warszawa oferuje dla swoich klientów bezpłatne uzupełnianie płynów eksploatacyjnych. Zaliczyć można do nich płyn do spryskiwaczy, płyn hamulcowy oraz płyn chłodniczy.

Płyn do spryskiwaczy jest niezbędny o każdej porze roku. To właśnie od niego uzależniona jest odpowiednia widoczność, która stanowi dla kierowcy priorytet w kontekście bezpiecznego poruszania się po drodze. Warto także zwrócić uwagę na temperatury powietrza, by stosować odpowiedni rodzaj płynu.

Płyn hamulcowy jest bardzo ważny dla właściwej pracy samochodu. Układ hamulcowy pojazdu stanowi podstawę bezpiecznej podróży. Płyn hamulcowy należy wymieniać średnio raz na dwa lata. Jeśli nie zachodzi konieczność jego wymiany, powinno się regularnie sprawdzać jego parametry i właściwości. Wynika to z tego względu, iż płyn może absorbować wodę z powietrza, co z kolei znacząco wpływa na pogorszenie jego właściwości. Gorsza jakość płynu, przekłada się na obniżenie skuteczności hamowania pojazdu. Tego rodzaju problemy dotyczą w głównej mierze używanych aut, które mają już większe przebiegi. Warto więc skorzystać z fachowej pomocy autoryzowanego serwisu Skoda, który dokładnie sprawdzi, czy istnieje konieczność wymiany płynu hamulcowego.

Należy również zadbać o odpowiednią ilość płynu chłodniczego. Jego niedobór może doprowadzić nawet do przegrzania silnika i narazić właściciela pojazdu na kosztowne naprawy. Klienci salonu Skody Warszawa, mogą liczyć na bieżące uzupełnienie brakującego płynu chłodniczego, co z pewnością przełoży się na właściwą pracę silnika i bezawaryjną eksploatację samochodu.

Żadnego kierowcy nie trzeba przekonywać również, iż opony są bardzo ważnym elementem każdego samochodu. Niezwykle istotną kwestią jest zwłaszcza odpowiednie ciśnienie w oponach. Dlaczego jest to tak ważne? Gwarantuje ono cichą jazdę, dobrą przyczepność, zwiększenie jej żywotności oraz zmniejszenie ilości spalanego paliwa.

Skutki niewłaściwego ciśnienia w oponach mogą nieść ze sobą konsekwencje związane zarówno ze zmniejszeniem bezpieczeństwa na drodze, jak i koniecznością poniesienia większych wydatków. Dealer Skody Warszawa , oferuje kontrolę ciśnienia w oponach, co zagwarantuje komfortową, spokojną i bezpieczną podróż. Dodatkowo skorzystać można także z bezpłatnego hotelu opon. To istotne, bowiem większość pojazdów posiada dwa komplety, przeznaczone do jazdy zimowej i letniej. Nie każdy dysponuje miejscem potrzebnym do składowania opon, które akurat nie znajdują się w użyciu.

Dodatkowe usługi

Będąc klientem Skody Warszawa, możesz również liczyć na dodatkowe korzyści, związane na przykład z możliwością wypożyczenia samochodu lub bagażnika.  Tego rodzaju usługa przyda się z pewnością podczas wyjazdu. Jeśli natomiast wybieramy się na wakacje, salon Skody Warszawa oferuje możliwość zorganizowania transportu na lotnisko. Podczas urlopu swój samochód można zostawić na inspekcję w serwisach.

Mając możliwość skorzystania z tak szerokiej oferty usług dodatkowych, można poczuć się jak klient VIP. Profesjonalna obsługa klienta nie kończy się bowiem w momencie dokonania zakupu interesującego nas pojazdu.

Źródło: https://www.auto-wimar.pl/pl/