środa, 24 kwietnia, 2024
Zestawy do manicure hybrydowego, które Cię zaskoczą!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się nad robieniem swoich paznokci w domu, na pewno zwróciłaś uwagę na zestawy do manicure hybrydowego. Kupując jeden z nich dostajesz całą niezbędną wyprawkę. Ale oprócz zwykłych zestawów startowych możesz także kupić takie z lakierami 3w1. Czym się różnią i komu najlepiej się sprawdzą?

Tradycyjne zestawy do manicure hybrydowego

Jeśli masz swój własny zestaw produktów do hybrydy, nie martwisz się już o znalezienie terminu i wygospodarowanie czasu na kosmetyczkę. Odpadają też comiesięczne wydatki na paznokcie. Zamiast tego dostajesz pełnowymiarowy zestaw z produktami, z którymi zrobisz manicure hybrydowy od A do Z.

Wszystkie zestawy do manicure hybrydowego mają zwykle: lampę LED/UV, pilnik i bloczek polerski do przygotowania paznokci, waciki bezpyłowe, cleaner do odtłuszczenia płytki i zmywacz do hybryd. A co z samymi lakierami hybrydowymi? W tradycyjnym zestawie znajdziesz zazwyczaj bazę, lakier/lakiery kolorowe oraz top. Ale te 3 produkty można także zastąpić jednym! Jak to możliwe?

Wyjątkowy zestaw do hybryd z lakierem One Step Hybrid

Nowoczesna formuła lakierów hybrydowych 3w1 sprawia, że możesz zrobić cały manicure tylko jednym produktem. Co więcej — taki lakier może mieć formę pisaka z wygodnym pędzelkiem. Dzięki temu pomalujesz paznokcie jeszcze precyzyjniej niż normalnym lakierem. Wystarczy, że przekręcisz pisak, aż na pędzelku pojawi się lakier i pomalujesz nim paznokcie. 3 warstwy utwardzone pod lampą LED i manicure gotowy!

Jeśli jesteś tradycjonalistką, możesz wybrać lakier 3w1 w zwykłej buteleczce. Opakowanie jest dowolne — liczy się sama formuła. Zestawy do manicure hybrydowego z lakierami 3w1 pozwolą Ci zrobić paznokcie o takiej samej trwałości, jak przy zwykłych. Jeden pisak wystarczy nawet na 5 pełnych stylizacji. Dzięki niewielkim rozmiarom zabierzesz go łatwo w podróż i zrobisz manicure w najbardziej wymagających warunkach.

Dla kogo są zestawy do manicure hybrydowego?

Jeśli rozważasz zakup produktów do samodzielnej stylizacji paznokci, zestaw będzie dla Ciebie idealny! Dostaniesz w nim wszystko, co potrzebne, do tego w atrakcyjnej cenie. Zestawy do manicure są inwestycją, która zwraca się już po kilku użyciach! To duża oszczędność, szczególnie jeśli robisz paznokcie regularnie w salonie.

Z zestawem zrobisz manicure, gdzie chcesz i kiedy chcesz. Możesz także zabrać zestaw na wakacje albo w podróż służbową. Wystarczy mini lampa LED i kilka akcesoriów, które zmieścisz nawet w bagażu podręcznym! Nie martw się, jeśli nie próbowałaś robić tego wcześniej.

Malowanie lakierami hybrydowymi niczym nie różni się od ozdabiania paznokci tradycyjnymi. Wszystkie warstwy musisz jedynie utwardzić pod lampą. To naprawdę nie jest trudne! Jeżeli nie lubisz w ogóle malować paznokci i zwykle średnio Ci to wychodzi, wybierz lakiery w pisaku. Poradzisz sobie z nimi z łatwością, nawet malując prawą rękę!