wtorek, 2 lipca, 2024
Marka Girl – nie tylko dla dziewczyn

Marka Girl to jedna z najbardziej kultowych firm z branży skateboardowej. Powinien kojarzyć ją każdy pasjonat tego sportu. Girl Skateboards zostało założone w 1993 roku przez dwóch zawodowych skejtów jeżdżących dla zespołu PlanB – Mike’a Carrola i Ricka Howarda. Z biegiem lat dołączyli do nich Megan Baltimore oraz Spike Jonze, którzy podjęli się zarządzania firmą, a w samym teamie znalazło się wiele znanych nazwisk ze skateboardowego podwórka, m.in. Tim Gavin, Eric Koston czy Guy Mariano. Marka zyskała ogromną popularność już w latach 90-tych, a dzięki innowacyjnym pomysłom i stałemu udoskonaleniu oferowanych produktów jej popularność wśród skateboardzistów nie zmalała do dziś!

Oferta

Girl Skateboards zostało założone z myślą o użytkownikach, aby w stu procentach spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. W ofercie marki znajdziesz wszystko, co potrzebne do jazdy na deskorolce – od typowo skejtowych ubrań i desek po wszelkie dodatki i poszczególne części do sprzętu. Wszystkie produkty charakteryzują się precyzyjnym wykonaniem, jakością i trwałością materiałów, a jednocześnie ponadczasowym, artystycznym designem, co łącznie daje niepowtarzalne i oryginalne produkty. Możesz zdecydować się na kompletną deskorolkę Girl czy same kółka lub blat, i wciąż być pewnym, że każdy element będzie zachwycał jakością wykonania i stylem.

Girl i nietypowe współprace

Marka Girl dzięki ugruntowanej na skateboardowym rynku pozycji może pozwolić sobie na eksperymenty, na przykład w przypadku podejmowanych współprac, których późniejsze owoce skradają serca wiernych fanów desek. Jedną z ostatnich kolaboracji, o której było bardzo głośno w świecie skateboardu, jak i fotografii, była kolekcja stworzona przez wspólnie przez Girl i znaną markę fotograficzną Kodak. Obie firmy na przestrzeni lat osiągnęły miano kultowych, a więc wspólne połączenie sił dwóch gigantów nie mogło przejść bez echa! W kolekcji znalazły się między innymi blaty do deskorolek, gdzie każdy model był sygnowany nazwiskami ambasadorów branży oraz każdemu z nich został przypisany unikatowy film produkcji Kodak. Inną popularną współpracą marki Girl było dwukrotne wypuszczenie kolekcji z Seanem Cliverem – The Skull of Fame.

Marka Girl – niekwestionowany lider w branży

Marka Girl, mimo upływu lat i pojawienia się na rynku dużych i często silnych konkurentów, wciąż ma się dobrze i nic nie zapowiada, żeby miało się to zmienić. Na sukces w dużej wpłynęło duże doświadczenie założycieli i pozostałych osób z teamu, którzy swoje praktyczne doświadczenie w jeździe na deskorolce potrafili przełożyć na potencjalne oczekiwania konsumentów. Dzięki konsekwentnej pracy, dbaniu o potrzeby użytkowników, wysokiej jakości i niepowtarzalnemu designowi produktów Girl Skateboards zapewniło sobie stałą pozycję w branży i wciąż rosnącą liczbę zwolenników. Firma obecnie współpracuje z wieloma rozpoznawalnymi skate’ami– Seanem Malto, Rickiem McCrankiem czy Brandonem Biebelem. W ofercie marki Girl znajdziesz deskorolki, blaty, kółka oraz odzież – skejtowe longsleeve’y, t-shirty czy czapki. Stawiając na produkty Girl, możesz mieć pewność, że na pewno będziesz zadowolony z ich jakości i precyzji wykonania.

źródło: pl.skate-europe.com – skate shop