wtorek, 18 czerwca, 2024
Rozrywka dla dzieci w Zakopanem – wybierz galerię Krupówki 40!

Zakopane to miejsce zrzeszające niezliczoną ilość osób o każdej porze roku. Przepiękny krajobraz górski oraz szlaki, które dają możliwość zdobycia szczytu to główne atrakcje tego rejonu. Wiele osób decyduje się na odpoczynek wraz ze swoimi dziećmi, jednak dla najmłodszych trasy górskie nie są najlepszą formą zabawy. Zastanawiasz się teraz, co może robić twoje dziecko gdy nie chce podziwiać Tatr, lub gdy pogoda za oknem nie sprzyja? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, co na nie czeka!

Rozrywka dla dzieci w Zakopanem w galerii Krupówki 40

Plac zabaw

Połączenie bezpieczeństwa, nauki, oraz możliwości rozerwania się w Zakopanem? W centrum handlowym Krupówki 40 jest to możliwe! 400m2 wypełnionych po brzegi różnymi atrakcjami zapewnia świetną rozrywkę na wiele godzin. Małpi gaj, który kończy się zjazdem z dmuchanej zjeżdżalni prosto do basenu z piłeczkami jest uwielbiany przez dzieci. Nikogo nie dziwi, że tor przeszkód jest pokonywany przez wszystkich kilka razy (Jak nie kilkanaście!). Fani sportów lub motoryzacji również znajdą tutaj coś dla siebie, gdyż w lokalu umieszczone są piłkarzyki oraz samochody. Znajdzie się też miejsce dla małych architektów i malarzy, którzy mogą udoskonalać razem z innymi swoje umiejętności!

Game Planet

Planeta gier to rozrywka dla dzieci w Zakopanem, które pozwala połączyć zabawę z możliwość wygrania nagród! Wiele rodzin przychodzi tu by spędzić czas we wspólnym gronie, a szereg automatów potrafi zatrzymać wszystkich w tym miejscu przez cały dzień. Wyścigi, koszykówka, czy cymbergaj – innymi słowy, do wyboru, do koloru!

Kącik relaksu dla rodziców – Mini Cafe

Nikt nie powiedział, że nie można podziwiać widoków, gdy dziecko bawi się w środku galerii handlowej, bo można! Mini Cafe to miejsce, w którym można wypić świetną kawę, sprawować opiekę nad dzieckiem, które będzie pokonywało przeszkody na małpim gaju i jednocześnie podziwiać przepiękne krajobrazy polskich Tatr!  Teraz trzeba zadać sobie pytanie, czego chcieć więcej? Może opieki nad dzieckiem? Rozrywka dla dzieci w galerii jest nadzorowana przez opiekunów, którzy dbają o bezpieczeństwo wszystkich dzieci na sali.

Wszystko w jednym miejscu!

Podsumowując, najmłodsi w galerii Krupówki 40 znajdą wszystko, czego dusza zapragnie. Miniclub i gameplanet to świetna rozrywka dla dzieci w Zakopanem. W dodatku możliwość zostawienia dzieci pod opieką wykwalifikowanej kadry pozwoli na zrobienie zakupów, albo zrelaksowanie się w Mini Cafe! Jest to też dobra okazja, by pozwiedzać szlaki górskie, gdy maluchy  nie będą chętne na taką formę wypoczynku.