środa, 24 kwietnia, 2024
Klej do luster Lakma – dlaczego to wybór profesjonalistów?

Bezbarwny klej do luster Lakmar to produkt, w którego składzie nie ma rozpuszczalników. Gwarantuje neutralny system utwardzania o bardzo dużej skuteczności, dlatego profesjonalne ekipy remontowe chętnie z niego korzystają.

Klej do luster Lakma – co musisz o nim wiedzieć?

Klej do luster Lakma powstał z myślą o profesjonalistach, którzy chcą korzystać z chemii budowlanej najwyższej jakości. Umożliwia perfekcyjne mocowanie i klejenie luster, a także mozaiki szklanej. Dzięki neutralnej kolorystyce oraz wtapiającej się w powierzchnię konsystencji można go wykorzystać także do uszczelniania obrzeży luster.

Klej nadaje się do zastosowania na większości powierzchniach, takich jak szkło, drewno, metal czy tworzywa sztuczne oraz wiele innych.

Gdzie wykorzystasz klej do luster Lakma?

Bardzo dobrze radzi sobie z klejeniem mozaiki szklanej pod prysznicem, która stanowi aspekt dekoracyjny. Bez żadnych problemów wykorzystasz klej do bezpośredniego mocowania luster na wielu powierzchniach. Jesteś w stanie dekorację szklaną umieścić na stałe nawet na płycie OSB czy glazurze.

Przy użyciu tego kleju możliwe jest także precyzyjne klejenie szkła barwionego. Znajduje on także zastosowanie przy klejeniu terrariów, podświetlanych znaków drogowych czy reklam wykańczanych szkłem lub tworzywem sztucznym.

Produkt jest wszechstronny.

Jakie właściwości ma klej do luster Lakma?

Klej do luster Lakma jest neutralny i bezpieczny, a jego cechą wyróżniającą jest bardzo szerokie zastosowanie. Wykorzystasz go nie tylko do klejenia luster, o czym już doskonale wiesz. Producentowi udało się stworzyć produkt nie niszczący powierzchni, na których jest umieszczany. Jest całkowicie bezpieczny, a jednocześnie silnie przylega do wybranego podłoża.

Klej ma bardzo dobrą przyczepność do większości znanych powierzchni wykonywanych m.in. z glazury, szkła, płyt OSB, drewna czy tworzyw sztucznych. Umożliwia bezproblemowe mocowanie luster dekoracyjnych oraz mozaiki szklanej, nawet pod prysznicem.

Jeżeli potrzebujesz materiału budowlanego najwyższej jakości, niezawodnego i świetnie sprawdzającego się w każdych warunkach, to produkt idealny dla Ciebie. Właśnie dlatego jest doceniany przez profesjonalistów.

Jak prawidłowo zastosować klej do luster Lakma?

Klej należy nałożyć na dokładnie oczyszczoną, odtłuszczoną i suchą powierzchnię. Aplikuje się go z pomocą pistoletu do silikonu, co gwarantuje precyzję. Najlepiej jest nakładać go pionowymi pasami o średnicy 5-8 mm. Długość powinna wynosić tyle, ile tafla lustra, a odstęp pomiędzy pasami należy zachować w przedziale 10-12 cm. Uda się w ten sposób w bezpieczny sposób przymocować materiał szklany do każdej powierzchni.

Najwyższej jakości klej do luster Lakma

Klej marki Lakma jest bardzo popularny zarówno wśród majsterkowiczów-amatorów, jak i profesjonalistów. Wszystko ze względu na jego rozbudowane właściwości, szerokie zastosowanie, a jednocześnie dostępność w bardzo atrakcyjnej cenie. Gwarantuje bezproblemowe użycie.